V posledních měsících jsme strávili spoustu času na cestách a zjistili jsme, že téma vodního hospodářství rezonuje po celém světě. A za to jsme moc rádi. Od června do října 2022 jsme najezdili a nalétali tisíce kilometrů, poznali celou řadu dechberoucích míst i zajímavých lidí a odvezli si nejen kontakty, ale i nové zkušenosti.

IFAT NĚMECKO

V červnu jsme vyrazili do Mnichova na jeden z největších veletrhů pro vodu, odpadní vodu a odpadové hospodářství. Zde jsme představili naši novou technologii ALFEUS a vyzbrojili se speciálními 3D brýlemi, které ve virtuální realitě představily všem zájemcům, jak šlape naše technologie.

IFAT Mnichov 2022
IFAT Mnichov 2022
IFAT Mnichov 2022

WETEX DUBAJ

V září nás čekala daleká cesta až do Spojených arabských emirátů. Moderní město plné pokroku a inovací nám doslova vyrazilo dech. Návštěvníky nejvíce zajímala naše nově vvinutá technologie ALFEUS.

Wetex Dubaj 2022
Wetex Dubaj 2022
Wetex Dubaj 2022

VIETNAM

V listopadu jsme se ve spolupráci s CzechTrade vydali až do exotického Vietnamu. Náš zástupce představil naše služby místním společnostem, zamířil na prestižní veletrh Vietwater a navštívil celou řadu exkurzí.

Vietnam Czechtrade 2022
Vietnam Czechtrade 2022
Vietnam Czechtrade 2022