O nás

Presskan system a. s. je dodavatelem systému tlakové kanalizace chráněné značkou PRESSKAN®, který funguje skoro 30 let.

Jsme majitelem ochranné známky PRESSKAN® a vlastníme majetkové podíly v dceřiných společnostech na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Srbsku. Svými obchodními aktivitami pronikáme i na trhy v Bulharsku, Rusku a Řecku.


S hlavní činností souvisejí i činnosti vedlejší jako např. projektování tlakových kanalizací včetně hydraulického výpočtu nebo montáže a výstavba ostatních inženýrských sítí.

Historie


PRESSKAN system, a. s. je nástupnickou organizací společnosti NEPTUN PRESSKAN, spol. s r. o., která působila na českém trhu od roku 1995. Presskan system a. s. je dodavatelem systému tlakové kanalizace chráněné značkou PRESSKAN®, který funguje již více než 25 let. Vyrábíme jeden typ čerpadla určený pouze do systému tlakové kanalizace PRESSKAN®.

V 2021 roce jsme získali ocenění Spolehlivá firma portálu živéfirmy.cz

Struktura


SPRÁVNÍ RADA:
Ing. Ivana Gothová – členka správní rady
Silvie Závodníková – členka správní rady
Roman Vybíral – člen správní rady

Další informace


Pro akcionáře


Přihlaste se

Připomenout heslo

POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU ŘÍJEN 2023


PŘÍLOHA 1


PŘÍLOHA 2


INOVACE VE SPOLEČNOSTI PRESSKAN SYSTEM, A.S.


Projekt je spolufinancován Evropskou unií

V rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost,
II. Výzva Inovace – Inovační projekt – ITI Olomouc došlo k realizaci projektu „INOVACE VE SPOLEČNOSTI PRESSKAN SYSTEM, A.S.“, díky čemuž bylo možno za použití nově pořízených technologií zahájit výrobu čerpadla 1 ¼“ PS – 3F nové generace, umožňujícího spolehlivé odčerpávání odpadních vod v systémech tlakové kanalizace se snížením energetické náročnosti čerpání a snížením anaerobního znehodnocení odpadních vod.